Hore

Najlepšie slovenské masáže

Vibrátory z Fun Factory

Vibrátory sú v dnešnej dobe už neni pokladané za žiadnu raritu, či dokonca tabu. Sú veľmi obľúbené a čudovali by ste sa, koľko vaších kamarátok ich má doma. Nie každý sa k tomu priznáva, no idú na odbyt a sú veľmi obľúbené, dokonca ich predajnosť stále stúpa. Jedny z najkvalitnejších vibrátorov sú práve vibrátory Fun Factory.


Všetky sú vyrobené z plastu ABS a silikónu vysokej kvality. Vibrátory nemajú žiaden zápach, v materiále sa nenachádzajú póry, čo zaručuje ešte väčšiu čistotu a žiadne miesto pre baktérie. Je absolútne zdravotne nezávadný schválený zdravotníctvom. Silikón neobsahuje žiadne látky, ktoré by mohli podráždiť pokožku a ešte k tomu je veľmi príjemný na dotyk.Je len na vás, či s týmito vibrátormi budete používať aj lubrikačný gél, alebo ho nepotrebujete. Vibrátory sú vodotesné, takže neni problém ho použiť akokoľvek a kdekoľvek. Vodotesnosť mu zaručuje univerzálnosť a tak isto aj ľahšie čistenie.


Vibrátory Fun Factory majú na sebe ochrannú známku “click and charge” majú magnetické nabíjanie. Väčšinou sa k vibrátorom už dodáva, no ten, ktorý ich nemá, k nemu si túto nabíjačku musíte doobjednať osobitne.


Konektor sa k pomôcke sám prilepí a druhý koniec len stačí zapojiť pomocou USB adaptéra. Magnet je dostatočne silný, takže sa nemusíte báť, že by vám uprostred nabíjania prestal nabíjať.


Vibrátory Fun factory sú naozaj rôznych veľkostí a tvarov, takže nebudete mať problém vybrať pre seba ten najideálnejší, presne ten, ktorý bude spĺňať vaše požiadavky a účel. Vibrátory sa vyrábajú od vreckových, ktoré sa nasadzujú iba na prst, až po najrôznejšie veľkosti, dokonca aj extrémne veľké vibrátory.Aj tu platí, čím väčší, tým vyššia cena, no za kvalitu sa rozhodne oplatí zaplatiť, obzvlášť v tomto prípade, keď ide o vaše uspokojenie. Vibrátory Fun Factory sú jedny z najlepších vibrátorov, aké sa momentálne nachádzajú na našom trhu, takže určite neváhajte, pokiaľ neviete, kde vyberať.


Článok: cajocky.sk

Na stránkach cajocky.sk nájdete zoznam služieb zameraných na rôzne masáčne ponuky, dlhodobé masážne kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, príjemné a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich masážne služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom z masáčných salónov.