Hore

Najlepšie slovenské masáže

Škola zvádzania

Škola zvádzania / rýchlokurz zvádzania: „najčastejšie chyby slovenských mužov“


   Škola zvádzania Elite (www.seduction.sk) pôsobí na trhu od r.2009. V súčasnosti sme najväčšia a najstaršia agentúra tohto typu na našom trhu. Snažíme sa aktívne pomáhať a podporovať slovenských mužov na ceste k tomu, stať sa v kontakte s opačným pohlavím úspešnejší, atraktívnejší a žiadanejší.

 

Na našich seminároch a kurzoch ktoré organizujeme sa stretávame s chybami, ktorých sa mnohí muži pri zvádzaní a zoznamovaní so ženami najčastejšie dopúšťajú:

 

1)      Strach z oslovenia – je “factor” ktorý spôsobuje, že muži v našich končinách nemajú veľkú chuť oslovovať neznáme ženy. Rozlišujeme tzv. Dennú a nočnú hru. Nočná hra je o kluboch a diskotékach. Denná hra počas dňa (nakupné centrá, ulice, školy, zamestnanie, kdekolvek…).  Hovoríme, že každý deň vstávajú milióny žien, malujú sa, fintia a vyrážajú do ulíc … kde má muž najviac šancí ženy spoznať, zaujať, osloviť, zoznamiť sa a zviesť. Faktor neznáma a istých obáv však spôsobuje, že muži radšej zostanú v “zone komfortu” (ženy pozorujeme, ale neoslovujeme … aj ked sa nám veľmi páčia a máme o ne záujem). Medzi najčastejšie “dôvody” mužov prečo neísť do akcie” patria okrem napríklad: 

 

×          “Ona je moc …(sexi, mladá, stará, vysoká, malá,…)

×          „Nebudem sa jej páčiť, lebo som príliš ...(malý, starý, tučný, chudý ...čokolvek)

×          „Ona tam nie je sama ...

×          „Až za chvíľu, ešte počkám ...

×          „Teraz sa necítim dobre ...

Vieme ako je to ťažké. Strach z oslovenia je oriešok, ktorý však treba poraziť. Cesta je jediná: prebrať iniciatívu a vyvinúť akciu.

 

2)      Obava z komunikácie – o čom sa s neznámou ženou vôbec rozprávať ?“ Problémom je, že mnoho mužov nemá predstavu,  ako so ženou komunikovať, tak aby zaujali. Pravda totiž je – že na začiatku 90% konverzácie budete musieť ako muž potiahnuť Vy osobne a následne ..zvolenú dámu v interakcii vtiahnuť do rozhovoru.

 

3)      Strach z okolia – znamená, že príliš dbáme na to, čo na to povie „okolie“. Páni, bez akcie nie sú koláče (ženské známosti). Kašlite na to, čo si kto myslí, zdravé a sebavedomé ženy Vašu odvahu a iniciatívu (ak to urobíte správne) ocenia.

 

4)      Správne ukončenia rozhovoru - našim cieľom po „otvorení rozhovoru“ je vybudovať u oslovenej ženy tzv. komfort a záujem“ o nás, ako muža. Pri cielenom aktívnom rozhovore tak „krok po kroku“ dospejete k úspešnému zakončeniu. t.j. získaniu telefónneho čísla, alebo priame pozvanie na šálku kávy... .“

 

5)      Málo fyzických dotykov – zoznamovanie sa so ženami znamená okrem zapojenia cielenej komunikácie aj tzv. kino (teda dotyky). Tie začínajú už od predstavenia sa (podanie rúk, bozky na líca atd.). Bez dotykov sa v hre zvanej zvádzanie a zoznamovanie ďaleko nepohnete.

Úvodné body sú pre úspešné zahájenie a zoznamovanie sa so ženami dôležité. Sú súčasťou jednej veľkej oblasti, zvanej Umenie zvádzania. Dobrá správa je, že tomuto umeniu sa môžete rýchlo naučiť. Škola zvádzania je cesta ako to dosiahnuť. Pre tých, ktorí sa chcú mať v kontakte s nežným pohlavím viac úspechov: http://seduction.sk/

Na stránkach cajocky.sk nájdete zoznam služieb zameraných na rôzne masáčne ponuky, dlhodobé masážne kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, príjemné a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich masážne služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom z masáčných salónov.