Hore

Najlepšie slovenské masáže

Sex ako liek

Sex liekom

 

Len málo ľudí vie a verí v to, že sex môže byť pre nich aj liekom. Môže spôsobovať radosť a dokonca aj zlepšiť zdravotné problémy. Je to vedecky dokázané, že ľudia, ktorí majú pravidelný sex, sú oveľa šťastnejší a spokojnejší než tí, ktorí sex nemajú, nemyslíme tým eskort.

 

Dokáže pomôcť aj pri klasických ženských problémov. Väčšina žien v prípade bolesti hlavy, migrény, či bolesti brucho sa sexu vyhýba. A to robí obrovskú chybu, práve sex je jedným z najlepších liekov pri týchto ťažkostiach. Takže ak máte nejaké problémy, nevyhýbajte sa sexu, ba práve naopak si ho doprajte dostatok. Uvidíte, že sa uľaví nielen vášmu telu, ale aj vašej duši.

 

Pri sexe sa do tela vylučujú endorfíny, sú to hormóny šťastia, ktoré vo vašom tele spôsobujú, že sa cítite lepšie, šťastnejšie a spokojnejšie. Ak je sex zároveň spojený z láskou, je to nepredstaviteľné množstvo endorfínom. Predsa šťastie je vždy tou najlepšou cestou ku zdraviu.

 

Sex by nemal byť len vecou donútenia. Sex by mal znamenať niečo viac. Mal by nás napĺňať, mal by utužovať náš vzťah s partnerom. Sex nám pomáha odbúravať stres. Mnoho z vás príde domov vystresovaných z práce, nervóznych a úplne zničených. Čo je lepšie ako dopriať si dobrý, kvalitný sex, ktorý vám pomôže zbaviť sa stresu, nervov a všetkého zlého. Konečne sa po celom dni môžete pritúliť k svojej láske a nemyslieť na nič iné len na vás dvoch.

 

Sex by mal mať každý preto, lebo chce. Nie preto lebo musí, nemôžeme to predsa robiť z donútenia. Sex si musia užívať obidvaja. Ako muž tak aj žena. O tom to predsa je. Mnoho žien na svete, však sex veľmi nemá v láske, alebo si ho jednoducho ešte neobľúbili. Robia to však preto, aby uspokojili svojich partnerov. Je to správne, partner musí byť uspokojený, ale zároveň musíme myslieť aj na seba. Musíte byť uspokojený aj vy sám. Až vtedy má sex skutočný význam.

 

Dobrým sexom sa zároveň môžete vyhnúť aj nevere. Predsa ktorý muž, alebo ktorá žena, by išli sa druhou či druhým, ak majú doma milujúcu polovičku, kvalitný sex a šťastný život. Odpoveď je jednoduchá. Predsa žiadny. Preto prestaňte muža zaplavovať trápnymi výhovorkami ako sú bolesť hlavy, či migréna, nepríjemnosti v práci, alebo že jednoducho nemáte náladu. Veď práve dobrý sex, je pre vás ideálnym liekom. 


Takže ak nechcete o pár mesiacov, či rokov vyplakávať, prečo vás váš muž nechal a opustil kvôli inej. Skúste sa nad tým zamyslieť ešte kým je čas a niečo s tým urobiť. Skúste sa s partnerom porozprávať. Nájdite si nejakú polohu, ktorá vám vyhovuje. Zistila vzájomne čo sa vám páči a uvidíte, že sex už pre vás nebude iba čakaním na vrchol partnera, ale že si ho predovšetkým aj dokážete poriadne užiť. Uvidíte, aké výrazné zmeny to urobí nie len vo vašom milostnom živote, ale predovšetkým aj vo vašom zdraví. Uvidíte, že všetko sa zmení k oveľa lepšiemu. A sex sa vám zapáči a už sa ho nikdy nebudete chcieť vzdať. Za pokus predsa nič nedáte. Sex je predsa liekom na všetky problémy. 

Na stránkach cajocky.sk nájdete zoznam služieb zameraných na rôzne masáčne ponuky, dlhodobé masážne kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, príjemné a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich masážne služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom z masáčných salónov.