Hore

Najlepšie slovenské masáže

Erotické pumpy na penis

Bathmate sú najlepšie vodné pumpy na penis, ktoré prenesú vašu hydro terapiu na vyššiu úroveň. Tieto veľmi výkonné pumpy obsahujú dokonca aj ručnú pumpičku, ktorá funguje tiež vo vode a prináša pocit podtlaku a najvyššie výsledky, pričom všetko čo sa deje máte absolútne pod kontrolou.


Pumpu na penis Bathmate sú v rôznych veľkostiach, takže neni problém vybrať si tú, ktorá vám bude dokonale sedieť. Nič sa však nestane ani ak budete mať pumpu na väčší penis, s výsledkom budete rovnako spokojní. Pumpička by však nemala byť príliš malá, pokiaľ je váš penis úplne inej veľkosti, ako sa doporučuje.


Pumpy na penis Bathmate sa posielajú vo veľmi diskrétnom balení a takiež obale, v ktorom sa môže dlhú dobu pumpa skladovať. Balenie taktiež obsahuje aj prenosnú tašku, čistiacu špongiu, ručnú pumpu, uchytenie pre použitie v sprche a ďalšie doplnky. Zákazníci sú s týmito pumpami veľmi spokojní.Vyrábajú sa vo vlastnej fabrike spoločnosti Bathmate v Anglicku kde sa všetky pumpu na penis Bathmate vyrábajú v najvyššej kvalite a spĺňajú všetky špecifické kritériá, takisto čo sa týka zdravia a hygienickej nezávadnosti.


Pumpy vydržia bežne 100 000 cyklov použitia, čiže o ich životnosť sa určite nemusíte báť. Ručnou pumpou môžete napumpovať penis viac, ako bolo môžné doteraz s akými koľvek pumpami.


Touto metódou si môžete vytvoriť až takmer 95% možného vákua v komore. Ručné pumpy majú jeden mínus a to ten, že počas pumpovania si treba komoru pridržiavať pri tele, pretože stačí malý pohyb a vie sa odpojiť a musíte pumpovať opäť. Po maximálnom napumpovaní však komora drží pri tele bez problémov.


Výsledky na seba nenechajú dlho čakať. Uvádza sa nárast dĺžky aj obvodu a to dokonca po celú hodinu po napumpovaní, dokým sa penis vrátil do normálu. Pokiaľ po niečom takomto túžite, pumpy na penis Bathmate je tá najlepšia voľba, takže určite dlho neváhajte.


Článok: cajocky.sk


Na stránkach cajocky.sk nájdete zoznam služieb zameraných na rôzne masáčne ponuky, dlhodobé masážne kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, príjemné a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich masážne služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom z masáčných salónov.