Hore

Najlepšie slovenské masáže

Erotické služby sex privat

25. 07. 2019

Je všeobecne známe že ženy majú veľa erotogénnych zón, s ktorými sa môžu hrať chlapci alebo dámy, ale aj muži majú týchto citlivých miest požehnane. Je to úžasné, lebo existuje mnoho spôsobov, ako muža vzrušiť, nielen orálne alebo nejakým rýchlim sexom.

Rovnako ako mnohé z vás dámy, aj mnohí chlapi milujú predohru. Už ste sa ho pokúšali dráždiť a vzrušiť olizovaním jeho vnútorného stehna, dotýkaním sa vášho zadočku po jeho tvári, hrudi a bruchu alebo cucaním  jeho spodnej pery, bradaviek a priviesť ho tak k vytrženiu? Ak ste pripravené na viac, sme tu pre vás s našimi tipmi a trikmi.

Prsty a chodidlá

 

Keď chlapovi olizujete chodidlá a prsty na nohách, spôsobíte že sa bude cítiť neuveriteľne nadržaný. Jedná sa o taký erotický zážitok, že si ho určite musíte vyskúšať pri najbližšej príležitosti. Podľa sexuológov obsahujú nohy a prsty najmä množstvo bodov a nervových dotykových zakončení, ktoré čakajú na stimuláciu.

 

Hlava jeho vtáka

 

Dámy a páni, toto je najcitlivejšia časť mužského penisu. Dostať ho na pokraj extázy môže byť ťažké, pretože to znamená, že musíte nájsť tú najvhodnejšiu a primeranú úroveň tlaku pri jeho stimulácii, aby sa jeho zmysly neotupili a vzrušenie neopadlo. Rovnováha je kľúčová, preto sa najprv uistite, že ste si zatvorené pery  pritisli o hlavu a žaluď penisu, akoby ste si na ne položili rúž. Ďalej držte penis jemne prstami - nie ako by to bol mikrofón, a občas tlak a stisk stupňujte a uvoľňujte - začnite s najlepším fajčením, aké kedy zažil.

 

Prostata

 

Zatiaľ čo hlava mužského vtáka je najcitlivejšou oblasťou, jeho prostata je najviac podceňovaná. Táto časť je vlastne jeho G-bodom, takže ju využite čo najlepšie a dá vám najlepšiu odozvu a ocenenie, akú ste kedy mali!

 

Aby ste stimulovali jeho prostatu a prinútili ho urobiť sa, musíte postupovať podľa niekoľkých krokov. Najprv si na prst natrite lubrikant. Potom ho obtočte okolo konečníka a on zareaguje o niekoľko sekúnd. Ak vyzerá, že by chcel pokračovať, počkajte, kým povie, že jeho svaly sú tam dole uvoľnené, a vložte jeden z ukazovákov približne do konečníka. Cítiš chlapcovu prostatu? Skvelé, teraz si môžete jeden z prstov ohnúť smerom k bruchu svojho partnera. Posledný tip: Opatrne zdvihnite prostatu.

 

Uši

 

Toto je ďalšia podhodnotená časť ľudského tela. Začnite tým, že ho začnete bozkávať od ramena a posuniete sa až hore ku krku. Pokračujte až kým sa priblížite k jednému z jeho uší. Choďte na druhú stranu, nesústreďte sa iba na jednu ale bozkávať ho treba na obe strany. Vyzerá, že by sa čoskoro mohol dostať do štádia vzrušenia ? Úžasné: pobozkajte jednu z jeho ušníc a začnite ho  jazykom a perami stimulovať, potom ho jemne okusujte. Počas tejto stimulácie uší nedotýkajte sa ho nikde inde.

 

Bradavky

 

Mnohí ľudia a najmä chlapi nevedia, že ich bradavky sú erotogénnou zónou. Toto je príležitosť aby ste mu ukázali, čo mu chýba. Povedzte svojmu partnerovi, aby si ľahol na chrbát na posteľ. Presuňte hlavu k jeho hrudi a pomaly ju olizujte smerom dovnútra. Predstavte si, že lížete kopček zmrzliny, ale vykonajte to bez toho, aby ste sa zatiaľ jazykom dotkli jeho bradavky. Pokračujte, kým sa nedostanete čo najbližšie k bradavkám a jazyk sa ich jemne nedotkne. Opatrne zahryznite do tejto oblasti a uvidíte, ako reaguje. Ak sa mu to páči, jemne vzdychá a začne mu prudšie byť srdce, zrýchli sa mu dych aj tep, robíte to dobre.

 

Je ešte mnoho spôsobov ako muža vzrušiť ale o tých si povieme niečo až nabudúce

Na stránkach cajocky.sk nájdete zoznam služieb zameraných na rôzne masáčne ponuky, dlhodobé masážne kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, príjemné a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich masážne služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom z masáčných salónov.