Hore

Najlepšie slovenské masáže

Erotická poviedka: (Ne)znásilnená

    Stalo sa vám niekedy niečo zvláštne? Čo sa vám vlastne malo protiviť a mali by ste sa brániť, ale zároveň vás to ohromne vzrušovalo? Tak mne sa niečo také stalo pred nedávnom.

     Išla som z nákupného centra, bolo neskoro večer a vonku bola už dosť veľká tma. Hoci mám priateľa, bol unavený a tak ma nechal ísť samu. Veľmi ma to hnevalo, pretože vedel, ako sa bojím chodiť po meste sama. Hlavne v takomto meste plnom zločinu a kriminality. Lenže som sa rozhodla, že kašlem na to a idem sama, ak sa mi niečo stane nech si to potom aspoň vyčíta. Tmavými uličkami som kráčala z veľký strachom. V noci som mala taký zvláštny sen a môj strach bol aj preto oveľa väčší. Zrazu som za sebou počula kroky. Začala som ísť trochu rýchlejšie, ale kroky sa neustále približovali. Tak som sa rozhodla, že začnem utekať. Bolo však neskoro. Niekto ma chytil za plece a strhol na zem. Bol to mladý muž, celkom sympatický. Najprv som sa ho veľmi bála a začala som kričať. On sa však milo usmial a ja som stíchla. Začala mi šepkať do ucha aká som sexi a príťažlivá. Hoci som sa mala brániť a snažiť sa zachrániť nič som nerobila. Necítila som sa vôbec ohrozená. Aj keď som ho nepoznala, niečo ma na ňom veľmi vzrušovalo. Začal ma bozkávať, najprv som trochu vzdorovala.


     Aby to nevyzeralo, že sa chcem nechať iba tak znásilniť. To ako sa ma začal zmocňovať nasilu ma veľmi vzrušovalo. Ten pocit, že sa jeho sile nemôžem brániť a nemám na výber. Začala som sa brániť, ale iba kvôli tomu, že sa mi to páčilo. On si to všimol, všimol si tú veľkú túžbu po sexe akou som horela. Bradavky som mala stuhnuté a čakali iba na to, kedy si ich mladý muž konečne vezme do úst. Konečne so mňa strhal celé oblečenie. Bozkával ma a pevne mi držal ruky aj keď som už vôbec nemala v pláne brániť sa. Sex na veľkú škodu prebehol rýchlo. Ale bol to ozaj neskutočný sex v Bratislave, na ktorý nikdy nezabudnem.


    Totižto stihol iba pár krát zasunúť penis do mojej vagíny a už bolo po sexe. Asi mal veľmi dlhú absenciu, keď vydržal iba tak krátko. Nechal ma nahú ležať na zemi, posledný krát ma vášnivo pobozkal a odišiel. S plačom som zavolala priateľovi, že ma znásilnili. Chcela som mu dať pocítiť ten pocit, že to je predovšetkým jeho chyba. Náš vzťah sa vďaka tomuto incidentu veľmi zmenil. Priateľ si ma začal vážiť a ja som mu zato vďačná. Možno som to „znásilnenie“ už aj potrebovala. 

Na stránkach cajocky.sk nájdete zoznam služieb zameraných na rôzne masáčne ponuky, dlhodobé masážne kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, príjemné a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich masážne služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom z masáčných salónov.