Hore

Slovenské sex priváty a sex ponuky

Sensual Rose

Offline
Naposledy topnuta: 25.05.2020 18:31

Prsia Veľkosť 2 (B)
29 rokov, Nitriansky kraj / Nitra

0944 108 448

Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte z Čajočky.sk

Informácie:

Privát
Čierne
Veľkosť 2 (B)
Nie
170 cm
Typ postavy
Áno
Nie
58 kg

Služby:

  • Striptíz
  • Erotická masáž
  • Tantra masáže
  • Senzuálne-Erotické-Tantrické-Relaxačné masáže
  • Intímna masáž
  • Footjob masáž
  • Footfetish
  • masáž prostaty
  • spoločná sprcha
  • vzájomná masáž

Sadzby:

80 €

Kontaktné informácie:

Nitriansky
Nitra

O mne:

Ahoj :-)

Chýba ti energia? Ten oheň, akým je vášeň?

Pozývam ťa ku mne, kde sa môžeš uvoľniť telom, dušou, mysľou a načerpať nové sily v podobe kvalitnej masáže. Uvoľniť svoje emócie, napätie a otvoriť sa radosti zo života, vnímať a užívať si rozkoš, vzrušenie a nehu.

Moja práca mi je vášňou už od roku 2011.U mňa nájdeš priateľské prostredie, empatický prístup a absolútnu diskrétnosť. Čistota, hygiena sú samozrejmosťou. Nachádzam sa v krásnom novom priestore, s veľkou vaňou, výborným parkovaním a klimatizáciou.

Dôležitá je pre mňa starostlivosť a napojenie sa na individualitu klienta a preto som pre Vás pripravila obšírnu ponuku masáží v podobe jednotlivých balíčkov (senzuálny, relaxačný, tantrický a erotický).

Všetky obsahujú:
Privítanie, rozhovor pred, po masáži do Vášho času nerátam, poradím Vám s výberom, spoločnú spršku, na výber s viacero druhov olejčekov, masírujem úplne nahá, vzájomné dotyky, na požiadanie vyvrcholenia ručne, orálne s ochranou, nožičkami, možná masáž v samodržkách, v erotickom prádielku, masáž prostaty, vyvrcholenie je možné aj v polohe na štyroch, aj na prsia, masírujem rukami, aj svojim nahým telom, aj mušličkou (nedotýkam sa sliznicami), taktiež stehnami (dosť náročná technika), ale za to si ju mnohí pochvaľujú :-)

INTÍMNA ČASŤ: môžete si vybrať viacnásobné vyvrcholenie, alebo dlhé odďaľovanie ejakulácie.

*** DRUHY BALÍČKOV:

60min masáže a viac sa dajú pekne na požiadanie skombinovať ;-)

(V ponuke mám aj dlhšie trvanie masáží)

Ku každej masáži, na požiadanie FOOTJOB intímna masáž chodidlami (foot fetish), orálik s ochranou, masáž prostaty (vonkajšia, vnútorná)

1.SENZUÁLNY
* Sensual Rose *
Jedná sa o vysoko zkľudňujúcu, regenerujúcu, intímnu masáž celého tela. Kĺzavé, príjemné, nežné dotyky Vám navodia neopakovateľný zážitok plný relaxu a vzrušenia. Dôkladné, jemné prevedenie masáže Vás znova privedie k energetickej a duševnej rovnováhe, narušenej stresom, napätím, prepracovanosťou. Je harmonicky prepojená s odbornou masážou intímnych partií, zadočku, stehien, panvového dna, perinea, semenníkov a penisu.

60min - 80€

2.RELAXAČNÝ
* Intimate Relax *
Bolí ťa celý človek? Cítiš sa unavený a vyčerpaný? Ponúkam ti viacero relaxačných a energetických masáží (myofasciálna, klasická relaxačná masáž, reflexná masáž chodidiel, uvoľňujúca masáž hlavy a tváre, masáž lávovými kameňmi). Je harmonicky prepojená s masážou intímnych partií.

60min - 80€

3.TANTRICKÝ
* Tantrická Terapia *
Ak máte problémy so sexuálnymi dysfunkciami, akými sú predčasná ejakulácia, alebo potencia mám pre Vás alternatívnu metódu formou tantrickej terapie.

od 60min - 80€

* Intense Body To Body *
Masáž, ktorá zdojnásobí a rozprúdi energie do celého tela a pocítite jej obrovské navýšenie. Celé Vaše telo prechádza silnými znásobenými vibráciami. Môžete prežiť celotelový energetický orgazmus až multiorgazmus.

60min - 100€

4.EROTICKÝ
(pre náročnejších priaznivcov masáží, ale aj pre odvážnejších začiatočníkov)

* Vibration Wave *
Láka ťa iné? Nepoznané? Vášeň, rozkoš a slastný pocit zároveň, v rámci mojich pravidiel, pokynov, -)
Navediem Vás ako sa správne dotýkať ženského tela, vrátane intímnych zón. Nechajte sa uniesť vášňou a možno sa tým naladíte i na príchod do Vašej spálne. Po spoločnej sprche nasleduje vášňou nabitá masáž. Spoločne rozvibrujeme svoje telá až do vzájomného vrcholu blaha. Celý tento vzrušujúci zážitok môže končiť Vaším vyvrcholením, či orgazmickým stavom masérky.

60min - 100€

* Un-Bound *
Je silno erotická masáž, ktorá Vás dokáže poriadne zahriať i schladiť. Vyslobodte fantázie, skryté túžby a preneste ich do svojho života. Zamedzením pohybu, či zaviazaním očí sa Vám automaticky zapoja ostatné Vaše zmysli a umožní Vám intenzívnejšie vnímať všetky zmyselné i erotické prežitky.

60min - 100€

* Erotic Hamam *
Pohladí všetky Vaše zmysli. Spoločne s masérkou vstúpite pod kvapôčky spoločnej sprchy, kde si Vás celého namydlí, začne sa trieť o Vaše napenené telo a správnymi dotykmi Vás dovedie k vyvrcholeniu. Potom sa presúvate do jej komnaty a následne prichádza na rad samotná masáž.

60min - 100€

* Intense Assjob *
Ste milovníkom zadočkov? Tak v tom prípade je táto masáž vytvorená práve pre Vás. Odporúčam v kombinácií s masážou Vibration Wave vzájomnou masážou v mojom prevedení.

60min - 100€

* Erotic Sexappeal *
Máte radi v reštauračnom menu sekcii špeciálna ponuka? Vytvorila som pre Vás milovníkov špecialít nezabudnuteľný zážitok, ktorý Vás nenechá už od prvej chvíle chladným. Masérka posúva hranicu intimity a napĺňa Vašu pestrú fantáziu.

60min - 100€

Foto aktuálne, všetky fotené v roku 2019 - 2020 mojim mobilom.

Na SMS nereagujem.
Neznáme čísla (clear) nedvíham.

Ak nedvíham, som obsadená, skús zavolať neskôr, ďakujem. Ak budem už voľná, tak ti prezvoním a to max. do 15 min od tvojho zmeškaného hovoru.

Ak mám vypatý mobil, tak nepracujem.

Pokiaľ neprídeš, alebo budeš meškať viac ako 10 minút, číslo si ukladám a blokujem!

Rezervácie len pre stálych klientov!

DOSTUPNOSŤ - zavolaj dohoda.

Vaša Rose

Hodnotenie:

79
5,7 / 6
Zobraziť ďalšie komentáre

Na erotických stránkach cajocky.sk nájdete sex priváty, sex ponuky, erotické služby, erotické kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, erotické a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich erotické služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom zo sex privátov.

You need discreet and safe Taxi ??? Call 0902 300 600.