Hore

BEST of hu HU - cz CZ - at AT - pl PL

Slovenské sex priváty a sex ponuky

MISHEL PROFI

Dostupná
Prsia Veľkosť 2 (B)
28 rokov, Nitriansky kraj / Nitra

0905 445 289

Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte z Čajočky.sk

Informácie:

Privát
Čierne
Veľkosť 2 (B)
Nie
170 cm
Typ postavy
Áno
Nie
58 kg

Služby:

  • Erotická masáž
  • Tantra masáže

Sadzby:

40 €
80 €

Kontaktné informácie:

Nitriansky
Nitra

Jazyky:

Konverzačná

O mne:

Volám sa Mishel a som skúsená profi masérka s bohatou praxou. Pozývam Vás na nezabudnuteľnú masáž, ktorá bude individuálne prispôsobená vašim potrebám. Dôležitá je pre mňa starostlivosť a napojenie sa na klienta, vďaka čomu je každá masáž neopakovateľným zážitkom. Ponúkam príjemné senzuálno-erotické-relaxačné masáže. Priateľské prostredie, relaxačná hudba, milý osobný prístup na úrovni, absolútna diskrétnosť.

***** EROTIC RELAX *****

*** 3 DRUHY MASÁŽÍ:

Masáž prostaty a Footjob v cene.

60min - 80€
90min - 120€
120min - 150€

30min - 40€ len masáž intím.partií

* PRIEBEH:

Senzuálno-Erotická, Relaxačná masáž prebieha v diskrétnom prostredí na masérskom matraci, pri relaxačno-zmyselnej hudbe, svetle sviečok a priestorom sa prelínajú vône éterických olejov. V kombinácii s uvoľňujúcou relaxačnou hudbou sa jedná o vysoko intímnu, zkludňujúcu, regenerujúcu masáž CELÉHO TELA, pričom sa používajú kĺzavé, príjemné a nežné dotyky, za pomoci masážneho olejčeka. Tento typ dotyku navodzuje neopakovateľný zážitok plný relaxu a vzrušenia. Dôkladné avšak jemné prevedenie masáže pôsobí blahodárne aj na Váš centrálny nervový systém. Znova Vás privádza k energetickej a duševnej rovnováhe, narušovanej stresom, napätím, prepracovanosťou (pred aj po záťaži).

Masáž je harmonicky prepojená s odbornou masážou intímnych partií ako sú zadok, stehná, panvové dno, špička a koreň penisu. Masáž zakončená ručným vyvrcholením, pričom pocítite po celom tele intenzívne vzrušenie. Toto vzrušenie sa môže ešte zintenzívniť so zapojením masáže prostaty, alebo so zapojením FOOTJOBU-intímnej masáže chodidlami.

BODY TO BODY/TELO NA TELO je kráľovnou medzi tantrickými, senzuálnymi masážami. Dochádza k treniu dvoch nahých tiel za pomoci veľmi klzkého olejčeka. Rozprúdi Vašu sexuálnu energiu do celého tela. Prináša v sebe doslova explóziu zmyselnosti.

SHARP EROTICA je silno erotická masáž, ktorá dokáže poriadne zahriať, ale i schladiť. Vysloboďte fantázie, skryté túžby a preneste ich do svojho života. Pomocou cielených masážnych techník uvoľňuje napätie. Zamedzením pohybu, či zaviazaním očí sa Vám automaticky zapoja ostatné Vaše zmysly a umožní Vám intenzívnejšie vnímať všetky zmyselné i erotické prežitky. Táto masáž môže byť silným a nezabudnuteľným zážitkom a môže prispievať k novej životnej energii.

SEX SLUŽBY NEPOSKYTUJEM!

Pred masážou sa môžeme porozprávať. Spoločná sprška ;), k dispozícií dostanete sprchový gél a veľký čistý uterák. Vybrať si môžete neparfumovaný olejček, alebo Bio mandľový, kokosový. Do Vášho času masáže nerátam rozhovor pred, po masáži a ani sprchu. Masírujem úplne nahá a nežné, jemné dotyky mi neprekážajú. Masírujem rukami, aj svojim nahým telom, aj mušličkou(nedotýkam sa sliznicami). Taktiež stehnami(dosť náročná technika), ale za to si ju mnohí pochvaľujú :) Na požiadanie masáž prostaty. Vyvrcholenie rukami. Na požiadanie chodidlami-Footjob. K Footjobu je už zahrnutý aj Footfetish. Vyvrcholení môže byť počas masáže i viac krát. Aj na prsia ;) Výborné parkovanie

Teším sa na Vás Mishel :)

Hodnotenie:

5
5,8 / 6
Zobraziť ďalšie komentáre

Na erotických stránkach cajocky.sk nájdete sex priváty, sex ponuky, erotické služby, erotické kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, erotické a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich erotické služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom zo sex privátov.

You need discreet and safe Taxi ??? Call 0902 300 600.