Hore

BEST of hu HU - cz CZ - at AT - pl PL

Slovenské sex priváty a sex ponuky

Nádherná Cindy

Offline
Prsia Veľkosť 3 (C)
38 rokov, Bratislavský kraj / Bratislava - Vrakuna

0940 556 477

Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte z Čajočky.sk

Informácie:

Privát
Hnedé
Veľkosť 3 (C)
Nie
170 cm
Štíhla
Áno
Nie
52 kg

Služby:

  • Erotická masáž
  • Tantra masáže
  • Tantra masáž

Sadzby:

90 €

Kontaktné informácie:

Bratislavský
Bratislava - Vrakuna

Jazyky:

Konverzačná
Základná
Plynulá

O mne:

Ahoj :)

Prajem Vám krásny deň.

Volám sa Cindy. Trh je presýtený masérkami, ktoré ponúkajú akože masáž :D a nájsť tu pravú je problém. Preto vo voľnom čase rozširujem svoje vedomosti a učím sa techniky a triky, ktoré žiadna iná masérka nepoužíva. Nie je to marketingový ťah, ale moje know-how. Pierka a kožušiny v Tantre majú veľkú úlohu a nie sú to zbytočnosti, ako to niektoré akože tantry nazývajú. Práca s nimi je veľmi náročná a pri neodbornom zaobchádzaní, môžu viac uškodiť, ako spríjemniť masáž. Pri práci využívam teda to, čo ovládam 100% a to je moje telo a ruky. Niektorí klienti dokonca majú pocit, akoby ich masírovala vlastná priateľka, alebo manželka a nie cudzia žena :) Vžívam sa do masáže reálne a cítiť erotiku naplno od úvodného rituálu až po vyvrcholenie.

Nuru masáž nie je klasická fyzioterapeutická masáž na naprávanie chrbta a cvaknutých nervov, tak ak máš zdravotné problémy, prosím vyhľadaj špecialistu a nie tantra masérku :)

Neváhaj a príď ku mne, zaručujem ti nezabudnuteľný zážitok. Upozorňujem, že moja masáž môže u Teba vyvolať závislosť :D :D

SEX A ANI ORÁL NEPOSKYTUJEM!

Po telefonickom dohovore Ťa navigujem na adresu v luxusnej novostavbe s výborným parkovaním. Budem Ťa čakať upravená v sexi prádielku a s výbornou náladou, pretože sa na každú masáž veľmi teším. Som kamarátska, to zistíš hneď na úvod :) Ku každému klientovi pristupujem individuálne a je mi jedno, či prídeš v značkových teniskách, alebo len v žabkách z Miletičky. Po krátkom zoznámení Ťa odprevadím do čistej kúpeľne s čistulinkým uteráčikom 70x140cm ( osuška )

Nuru masáž- masáž začína tantrickým rituálom. Pri masáži som nahá, masírujem rukami, aj svojim nahým telom vrátane mušličky.. Počas masáže sa venujem dôkladne každému centimetru tvojho tela, vrátane penisu. Penisu sa venujem od prvej chvíle, ako si na chrbáte. Masírujem ho špeciálnou technikou rukami, tvárou a krkom. Tzv. krkovička :) Táto metóda sa používa v Azijských krajinách. Pri masáži ma vidíš v každej polohe. Masáž končí neopakovateľným vyvrcholením a môže ich byť počas masáže viac, nielen na konci. Používam na masírovanie penisu špeciálne triky, ktoré si určite ešte nezažil a sám to nedokážeš :) Dotýkať sa ma môžeš na celom tele, mušličku len jemne. Veľké zrkadlo ti poskytne najkrajšie nahé krivky ženského tela.
Podstatou mojej masáže je, aby bola pre Teba nezabudnuteľná, príjemná a hlavne odďaľovaním Tvojho orgazmu nastalo vyvrcholenie nielen pohlavné, ale tantrické, čiže celotelové.
Sprcha pred aj po masáži je samozrejmosťou. Spoločná sprcha nie je možná z technických dôvodov. Pracujem sama v luxusnej novostavbe a nie v salóne.
60 min. / 90€
90 min. / 130€
Po - Ne od 9.00 do 20.00
Recenzie- daj do Google Nádherná Cindy
V ponuke mám aj štvorručnú nuru masáž s Krásnou Lailou

Na SMS odpoviem, ale súkromné čísla nedvíham.

Hodnotenie:

62
4,3 / 6
Zobraziť ďalšie komentáre

Na erotických stránkach cajocky.sk nájdete sex priváty, sex ponuky, erotické služby, erotické kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, erotické a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich erotické služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom zo sex privátov.

You need discreet and safe Taxi ??? Call 0902 300 600.