Hore

TOP GIRLS E-SHOP MODELS

Slovenské sex priváty a sex ponuky

Madam Evička

Overená

Offline
Prsia Veľkosť 3 (C)
39 rokov, Bratislavský kraj / Bratislava - Staré mesto

0949 543 536

Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte z Čajočky.sk

Informácie:

Privát
Blond
Veľkosť 3 (C)
Nie
167 cm
Pravideľná
Nie
Nie
56 kg

Služby:

  • SM, BDSM, DOMINA

Sadzby:

110 €

Kontaktné informácie:

Bratislavský
Bratislava - Staré mesto

Jazyky:

Základná

O mne:

SEXY DOMINA, KTORÁ ŤA UPÚTA NIELEN SVOJIM VZHĽADOM ALE AJ SPRÁVANÍM...

Nebaví ťa klasický sex... máš rád tajomno? Zakázané? Si na správnej adrese... Som tvrdá no aj jemná zároveň.. Potrestám aj pochválim... Budeš mi slúžiť.. Som profesionálna DOMINA. Svoju rozkoš pocítiš v luxusných priestoroch v skutočnom SM štúdiu nie na žiadnom obyčajnom byte... :) kde si budeš môcť vybrať jednu z dvoch mučiarní. BA.. Som diskrétna. objednávky na lekcie... sms, viber, whatsapp alebo volaj.. UTAJENÉ čisla nezdviham! ak nezdviham napis mi sms.. SEX NEPONÚKAM! Som aj na FB ako Eva Madamova

SM PRAKTIKY zväzovanie, spanking, fetish, footfetish, deep feet, pošliapanie, bootfetish, feminizácia, bondage, mumifikacia, mučenie bradaviek, facesitting, elektrika, pánsky anál, fisting, denial, POT, piss. cbt klinik-ihly.. trampling, ballbusting, Roleplay, Dogyplay, Ponyplay, snakeplay, Ageplay, a mnoho ďalšieho... zavolaj určite sa dohodneme...

V štúdiu som úplne sama... diskrétnosť je pre mňa PRIORITA...

Neposkytujem kaviár.

Sexy dominatrix, who attracts you not only by her appearance but behavior as well.

Are you bored by classical sex? Are you attracted by mystery and prohibition? You are at the right place!
I am strict and tender at the same time. I will punish you and reward too. You are about to serve me! I am professional mistress with all that belongs to it.

You can experience your pleasure in real BDSM studio (not in common flat) in city center of Bratislava, where you may choose from one of our torture chambers.
You can count on absolute confidentiality.

Booking for lesson via SMS, Viber and Whatsapp. or Facebook Eva Madamova
Section of soft SM includes: bondage, fetish, footfetish, feminization, spanking, tit torture, trampling, face sitting, male anal, fisting, pissing, CBT, clinik, needle, trampling, constraint homesuxal, adult baby a and many more. Just let me know your needs and desires!

No caviar practice at all! Please accept!

Hodnotenie:

6
5,2 / 6
Zobraziť ďalšie komentáre

Na erotických stránkach cajocky.sk nájdete sex priváty, sex ponuky, erotické služby, erotické kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, erotické a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich erotické služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom zo sex privátov.

You need discreet and safe Taxi ??? Call 0902 300 600.