Hore

Slovenské sex priváty a sex ponuky

LUXUSNÉ MASÁŽE

Overená

Offline
Naposledy topnuta: 18.09.2020 14:14

Prsia Veľkosť 3 (C)
29 rokov, Bratislavský kraj / Bratislava - Staré mesto

0940 793 995

Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte z Čajočky.sk

Dievča možete kontaktovať aj cez Live Chat

Informácie:

Privát
Blond
Veľkosť 3 (C)
Nie
165 cm
Štíhla
Áno
Áno
59 kg

Služby:

  • Erotická masáž
  • Tantra masáže
  • Cudling
  • autoerotika
  • zakázané ovocie
  • spoločná sprcha
  • navrhnite

Kontaktné informácie:

Bratislavský
Bratislava - Staré mesto

O mne:

Ahoj, teším sa na tvoju návštevu.
Zažiješ veľmi intímny kontakt, chcem ťa zvádzať, dotknúť sa tvojho srdiečka a rozmaznávať ťa ako sultána. Budeme vnímať len tu a teraz. Príjemné, spontánne a vzájomné dotyky z tvojej strany sú vítane, ukážem ti čo mám rada. V mojom priestore máš úplnú SLOBODU prežiť všetky pocity Náplno, diskrétne, rovnako ako dosiahnuť vrchol slasti, ale aj zhrešiť zakázaným ovocím... Erotika v mojom prevedení je korenená orientálnym rituálom, nežnou relaxáciou, zmyselnými dotykmi mojich rúk a celého, nahého tela. Je ťažké to opísať, prežiješ celo - telové odpojenie, radosť, vášeň a uspokojenie na inej úrovni než doteraz. Zmyselnosť robí zo ženy bohyňu, vie dotykom prijať i dať veľa, muža zjemňuje, vzrušuje, nabíja energiou a upokojuje. Každá terapia je hravá, intuitívna a jedinečná, rovnako ako ja a ty. Terapia u mňa je výsledkom nielen viacerých certifikácii ale hlavne môjho vnútorného cítenia, praxe a potrieb klientov. Pozitívna energia a čaro masáže lásky napĺňajú môj život krásnou slobodou...

DOSTUPNÁ Som medzi 11.do 19h,
OBJEDNÁVKA, minimálne 2 - hodinky, pre veľký záujem, čo ma veľmi teší, pracujem hlavné na objednávku aspoň deň vopred.
Počet terapií mám obmedzení na jednú, dve denne, nakoľko si terapia vyžaduje veľa energie a ja vám chcem dať čo najviac a to najlepšie.

Orientálna masáž lásky podľa mňa :
-Program 90 min / 130€
-Program 120min /150€,
možná vzájomná, erotická a intenzívna masáž...
V cene masážnych programoch, nie sú zahrnuté erotické služby. (Zakázané ovocie k masáži = cena je vyššia , po osobnej dohode a len pre stálych klientov. )
Terapiu poskytujem len 100% zdravým osobám, ak mate kožné alebo iné ochorenie vyhľadajte lekára, ja vás tiež pošlem k nemu. Masáž a terapia sú vykonávané v súlade s hygienou, nefajčím, priestory sú luxusné a čisté. Pri masáži používam iba prírodný, mandľový olej, prírodné esencie a netoxické sviečky bez parafínu.
Telefón mám zapnutý stále, počas masáže ho nedvíham, môžete poslať aj sa objednáť cez SMS kedykoľvek, odpovedám diskrétne sms. Zahraničných klientov zo zásady a dlhodobo neberiem.

Hodnotenie:

81
4,3 / 6
Zobraziť ďalšie komentáre

Na erotických stránkach cajocky.sk nájdete sex priváty, sex ponuky, erotické služby, erotické kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, erotické a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich erotické služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom zo sex privátov.

You need discreet and safe Taxi ??? Call 0902 300 600.