Hore

Slovenské sex priváty a sex ponuky

LUXUSNÉ MASÁŽE

Overená

Offline
Naposledy topnuta: 03.07.2020 11:52

Prsia Veľkosť 3 (C)
29 rokov, Bratislavský kraj / Bratislava - Staré mesto

0940 793 995

Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte z Čajočky.sk

Dievča možete kontaktovať aj cez Live Chat

Informácie:

Privát
Blond
Veľkosť 3 (C)
Nie
165 cm
Štíhla
Áno
Áno
59 kg

Služby:

  • Erotická masáž
  • Tantra masáže
  • intímna masáž
  • autoerotika
  • zakázané ovocie
  • spoločná sprcha
  • tvoj návrh

Sadzby:

150 €
1 000 €

Kontaktné informácie:

Bratislavský
Bratislava - Staré mesto

O mne:

Ahoj, vitaj v mojom svete...
Vôňa korenia, mystická hudba, tantra MASÁŽ horúcim olejom a exotický rituál, ťa uvedú do sveta Orientu. Zažiješ veľmi intímny kontakt, chcem ťa zvádzať, dotknúť sa tvojho srdiečka a rozmaznávať ťa ako sultána. Budeme vnímať len tu a teraz. Prijemné, spontánne a vzájomné dotyky z tvojej strany sú vítane. V mojom vesmírne máš úplnú SLOBODU prežiť všetký pocity NÁPLNO, rovnako ako dosiahnutie vrcholu slasti. Terapia v mojom prevedení je korenená luxusným, orientálnym rituálom, nežnou relaxáciou a zmyselnými dotykmi mojich rúk a nahého tela. Je ťažké to opísať, prežiješ celo - telové odpojenie, radosť, vášeň a uspokojenie na inej úrovni. Zmyseľnosť robí zo ženy bohyňu, vie dotykom prijať i dať veľa, muža zjemňuje, vzrušuje, nabíja energiou a upokojuje. Každá terapia je hravá, intuitívna a jedinečná, rovnako ako ja a ty. Terapia u mňa je výsledkom nielen viacerých certifikácii ale hlavne môjho vnútorného cítenia, praxe a potrieb klientov. Pozitívná energia a čaro masáže lásky napĺňajú môj život krásnou slobodou...

Orientálna masáž lásky podľa mňa :
Program 120minut /150 €vzájomná a intenzívná MASÁŽ, erotická a hlboko relaxačná.
V terapií nie sú zahrnuté Sexuálne služby.
Zakázané ovocie k programom / cena len po osobnej dohode, je oveľa vyššia a len pre VIP klientov.
Terapiu poskytujem len zdravým osobám, ak mate akékoľvek ochorenie vyhľadajte lekára. Masáž a terapia sú vykonávané v súlade s hygienou. Pri masáži používam iba prírodný, mandľový olej, prírodné esencie a netoxické sviečky bez parafínu.
Dostupná som od 11.hodiny do 19h, zavolajte aspoň dve, tri hodinky vopred ideálne jeden deň . Počet terapií mám obmedzení na jednú, nakoľko si terapia vyžaduje veľa energie a ja vám chcem dať čo najviac a to najlepšie. Telefón mám zapnutý stále, počas masáže ho nedvíham, môžete poslať aj SMS kedykoľvek, odpovedám diskrétne sms. Zahraničných klientov neberiem.

Hodnotenie:

73
4,3 / 6
Zobraziť ďalšie komentáre

Na erotických stránkach cajocky.sk nájdete sex priváty, sex ponuky, erotické služby, erotické kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, erotické a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich erotické služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom zo sex privátov.

You need discreet and safe Taxi ??? Call 0902 300 600.