Hore

Slovenské sex priváty a sex ponuky

LUXUSNÉ MASÁŽE

Overená

Dnes ONLINE - volaj
Naposledy topnuta: 26.01.2021 13:41

Prsia Veľkosť 3 (C)
30 rokov, Bratislavský kraj / Bratislava - Staré mesto

0940 793 995

Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte z Čajočky.sk

Informácie:

Privát
Blond
Veľkosť 3 (C)
Nie
168 cm
Štíhla
Áno
Áno
59 kg

Služby:

  • Sexuálna poloha 69
  • Erotická masáž
  • Tantra masáže
  • Cudling
  • autoerotika
  • zakázané ovocie
  • spoločná sprcha
  • navrhnite

Sadzby:

150 €

Kontaktné informácie:

Bratislavský
Bratislava - Staré mesto

O mne:

.Ahoj, teším sa na tvoju návštevu.
Voľný termín od 10h do 18h vopred a objednávku
Zažiješ veľmi intímny kontakt, chcem ťa zvádzať zmyselnosťou, dotknúť sa nežné tvojho srdiečka a rozmaznávať ťa ako sultána. Budeme vnímať len tu a teraz, nič nemusíš, môžeš čokoľvek... Spontánne dotyky a láskanie z tvojej strany sú vítane, ukážem ti čo zbožňujem. V mojom svete máš úplnú SLOBODU prežiť všetky pocity úplne, diskrétne, rovnako ako dosiahnuť vrchol slasti, ale aj sladko zhrešiť zakázaným ovocím... Erotická relaxácia v mojom prevedení je korenená orientálnym rituálom uctenia muža=Boha, očistením tela a vnútra od negatívnych programov a doplnenie energie vzrušujúcimi dotykmi mojich rúk a nahého tela. Je ťažké to opísať, prežiješ celo - telové odpojenie, radosť, vášeň a uspokojenie na inej posvätnej úrovni sexuality než doteraz. Slobodomyselnosť a tvorivosť robí zo ženy Bohyňu, vie dotykom prijať i dať veľa, muža zjemňuje, vzrušuje, nabíja energiou, odstraňuje obavy a upokojuje. Každá terapia je hravá, intuitívna a jedinečná, rovnako ako ja a ty. Terapia u mňa je výsledkom nielen viacerých certifikácii, kombináciou viacerých východných filozifií ale hlavne môjho vnútorného nacítenia a potrieb klientov. Pozitívna energia a čaro terapie lásky, napĺňajú môj život krásou, slobodou, poznaním...
DOSTUPNÁ
Som medzi od 10h do 18H aj cez viked.
Pracujem na objednávku minimálne 2 - hodinky, pre veľký záujem, čo ma veľmi teší, odporúčam objednávať aspoň deň vopred, aby som mala voľný termín.
Orientálna terapia a masáž lásky podľa mňa :dĺžka cca 120min /150€ dokonalá eroticko-spiritualna terapia. V cene programu nie sú zahrnuté a prvoplánovo neposkytujem erotické služby. Po osobnej dohode ti rada splním tvoje tajné priania a doprajem aj zakázané ovocíe cena je od 250€.
Počet terapií mám obmedzení na jednú denne, nakoľko si terapia vyžaduje veľa energie a ja vám chcem dať čo najviac a to najlepšie. Terapiu poskytujem len 100% zdravým osobám, ak mate kožné alebo iné ochorenie vyhľadajte lekára, ja vás tiež pošlem k nemu. Masáž a terapia sú vykonávané v súlade s hygienou, nefajčím, priestory sú luxusné a čisté. Pri masáži používam iba prírodný, mandľový olej, prírodné esencie a netoxické sviečky bez parafínu.
Telefón mám zapnutý stále, počas masáže ho nedvíham, môžete poslať aj sa objednať cez SMS kedykoľvek, odpovedám diskrétne sms. Zahraničných klientov zo zásady a dlhodobo neberiem.

Hodnotenie:

96
4,4 / 6
Zobraziť ďalšie komentáre

Na erotických stránkach cajocky.sk nájdete sex priváty, sex ponuky, erotické služby, erotické kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, erotické a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich erotické služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom zo sex privátov.

You need discreet and safe Taxi ??? Call 0902 300 600.