Hore

Slovenské sex priváty a sex ponuky

LUXUSNÉ MASÁŽE

Overená

Offline
Naposledy topnuta: 19.06.2021 21:25

Prsia Veľkosť 3 (C)
30 rokov, Bratislavský kraj / Bratislava - Staré mesto

0940 793 995

Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte z Čajočky.sk

Informácie:

Privát
Blond
Veľkosť 3 (C)
Nie
168 cm
Štíhla
Áno
Áno
59 kg

Služby:

  • Orálny sex
  • Francúzske bozkávanie
  • Sexuálna poloha 69
  • Striptíz
  • Erotická masáž
  • Tantra masáže
  • Cudling
  • autoerotika
  • zakázané ovocie...

Sadzby:

150 €

Kontaktné informácie:

Bratislavský
Bratislava - Staré mesto

O mne:

Ahoj, teším sa na tvoju návštevu.
Zažiješ veľmi intímny kontakt, chcem ťa zvádzať zmyselnosťou a rozmaznávať ťa. Budeme vnímať len tu a teraz, nič nemusíš, môžeš čokoľvek... Spontánne dotyky a láskanie z tvojej strany sú vítane, ukážem ti čo zbožňujem. Erotická relaxácia v mojom prevedení je korenená orientálnym rituálom uctenia muža=Boha, očistením tela a vnútra od negatívnych programov a doplnenie energie vzrušujúcimi dotykmi mojich rúk a nahého tela. Je ťažké to opísať, prežiješ celo - telové odpojenie, radosť, vášeň a uspokojenie na inej úrovni sexuality než doteraz. Slobodomyselnosť a tvorivosť robí zo ženy Bohyňu, vie dotykom prijať i dať veľa, muža zjemňuje, vzrušuje, nabíja energiou, odstraňuje obavy a upokojuje. Terapia u mňa je výsledkom nielen certifikácii, kombináciou viacerých východných filozifií ale hlavne môjho vnútorného nacítenia a potrieb klientov. Pozitívna energia a čaro TERAPIE LÁSKY , napĺňajú môj život krásou, slobody. .
DOSTUPNÁ
Som medzi od 9.00h do 21.00 hod. pred 11h a po 17. hod len na objednávku. Pre veľký záujem, čo ma veľmi teší, odporúčam objednávať aspoň deň vopred, aby som mala voľný termín.
dĺžka cca- 120min /150€ ( termín po 19h príplatok 50 euro)
V cene nie sú zahrnuté a prvoplánovo neposkytujem erotické služby. Po osobnej dohode, iba VIP klientom rada doprajem aj veľmi, erotickú terapiu zo zakázaným ovocím , cena je od 250€.
Počet terapií mám obmedzení, nakoľko si terapia vyžaduje veľa energie a ja vám chcem dať čo najviac a to najluxusnejšie. Terapiu poskytujem len zdravým osobám. . Priestory sú luxusné, diskrétne a čisté s parkovaním. Pri masáži používam iba prírodný, mandľový olej a prírodné esencie.
Telefón mám zapnutý stále, počas masáže ho nedvíham, môžete poslať aj sa objednať cez SMS kedykoľvek, odpovedám diskrétne sms.

Hodnotenie:

106
4,3 / 6
Zobraziť ďalšie komentáre

Na erotických stránkach cajocky.sk nájdete sex priváty, sex ponuky, erotické služby, erotické kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, erotické a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich erotické služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom zo sex privátov.

You need discreet and safe Taxi ??? Call 0902 300 600.