Hore

Chceš poradiť s výberom dievčat tak aby si bol spokojný?
Volaj našej odborníčke 0902 300 600 - odporučí Ti tie najlepšie.

Slovenské sex priváty a sex ponuky

NaObjednávku

Overená

Offline
Naposledy topnuta: 04.02.2020 15:59

Prsia Veľkosť 3 (C)
31 rokov, Bratislavský kraj / Bratislava - Staré mesto

0940 793 995

Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte z Čajočky.sk

Dievča možete kontaktovať aj cez Live Chat

Informácie:

Privát
Blond
Veľkosť 3 (C)
Nie
165 cm
Štíhla
Áno
Nie
59 kg

Služby:

  • Erotická masáž
  • Tantra masáže
  • intímna masáž
  • body to body
  • orient rituál
  • spoločná sprcha
  • pekné prostredie

Sadzby:

100 €

Kontaktné informácie:

Bratislavský
Bratislava - Staré mesto

O mne:

Ahoj, vitaj v mojom svete relaxácie a erotiky.
Vôňa korenia, mystická hudba, zmyselná masáž olejom a horúci Hammam rituál, ťa uvedú do sveta Orientu. Zažiješ veľmi intímny kontakt, chcem ťa rozvášniť, cítiť tu a teraz, prijemne dotyky z tvojej strany sú vítane. Masáž v mojom prevedení je korenená luxusným, orientálnym rituálom, nežnou relaxáciou a zmyselnými dotykmi mojich rúk a nahého tela. Je ťažké to opísať, prežiješ celo - telové odpojenie, radosť, vášeň a uspokojenie na inej úrovni. Tantra masáž robí ženu ženou, vie dotykom prijať i dať veľa, muža zjemňuje, vzrušuje, nabíja energiou a upokojuje. Každá masáž je hravá, intuitívna a jedinečná, rovnako ako ja a ty. Masážny program u mňa je výsledkom nielen viacerých certifikácii a školení ale hlavne mojej praxe a potrieb klientov. Tantrické vibrácie napĺňajú môj život energiou a radosťou.

Tantra masáž podľa mňa
program. 80 minút / 100€
výhodná a bezkonkurenčná.

program 120 minút / 150€
(intenzívna, vzájomná a erotická) absolútna relaxácia

ZÁSADNE NEPOSKYTUJEM SEX, ORÁL ANI INÉ SEXUÁLNE SLUŽBY. MASÁŽ poskytujem len zdravým osobám, ak mate kožné alebo iné ochorenie vyhľadajte lekára. Masáže a procedúry sú vykonávané v súlade s hygienou. Pri masáži používam iba prírodný, mandľový olej, prírodné esencie a netoxické sviečky bez parafínu.

Dostupná som od 10.hodiny do 17h, po 17h alebo cez víkend, zavolajte aspoň hodinku až dve hodinky vopred. Počet masáži mám obmedzení na dve denne, nakoľko si masáž vyžaduje veľa energie a ja vám chcem dať to najlepšie. Telefón mám zapnutý stále, počas masáže ho nedvíham, môžete poslať aj SMS kedykoľvek, odpovedám diskrétne sms. Zahraničných klientov neberiem.

Hodnotenie:

65
4,3 / 6
Zobraziť ďalšie komentáre

Na erotických stránkach cajocky.sk nájdete sex priváty, sex ponuky, erotické služby, erotické kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, erotické a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich erotické služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom zo sex privátov.

You need discreet and safe Taxi ??? Call 0902 300 600.