Hore

Slovenské sex priváty a sex ponuky

LUXUSNÉ MASÁŽE

Overená

Offline
Naposledy topnuta: 10.04.2021 09:04

Prsia Veľkosť 3 (C)
30 rokov, Bratislavský kraj / Bratislava - Staré mesto

0940 793 995

Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte z Čajočky.sk

Informácie:

Privát
Blond
Veľkosť 3 (C)
Nie
168 cm
Štíhla
Áno
Áno
59 kg

Služby:

  • Sexuálna poloha 69
  • Erotická masáž
  • Tantra masáže
  • Cudling
  • autoerotika
  • zakázané ovocie
  • spoločná sprcha
  • navrhnite

Sadzby:

150 €

Kontaktné informácie:

Bratislavský
Bratislava - Staré mesto

O mne:

.Ahoj, teším sa na tvoju návštevu.
Voľný termín cez týždeň od 9 do 16h
Zažiješ veľmi intímny kontakt, chcem ťa zvádzať zmyselnosťou, dotknúť sa nežné tvojho srdiečka a rozmaznávať ťa ako sultána. Budeme vnímať len tu a teraz, nič nemusíš, môžeš čokoľvek... Spontánne dotyky a láskanie z tvojej strany sú vítane, ukážem ti čo zbožňujem. V mojom svete máš úplnú SLOBODU prežiť všetky pocity úplne, diskrétne, rovnako ako dosiahnuť vrchol slasti, ale aj sladko zhrešiť zakázaným ovocím... Erotická relaxácia v mojom prevedení je korenená orientálnym rituálom uctenia muža=Boha, očistením tela a vnútra od negatívnych programov a doplnenie energie vzrušujúcimi dotykmi mojich rúk a nahého tela. Je ťažké to opísať, prežiješ celo - telové odpojenie, radosť, vášeň a uspokojenie na inej posvätnej úrovni sexuality než doteraz. Slobodomyselnosť a tvorivosť robí zo ženy Bohyňu, vie dotykom prijať i dať veľa, muža zjemňuje, vzrušuje, nabíja energiou, odstraňuje obavy a upokojuje. Každá terapia je hravá, intuitívna a jedinečná, rovnako ako ja a ty. Terapia u mňa je výsledkom nielen viacerých certifikácii, kombináciou viacerých východných filozifií ale hlavne môjho vnútorného nacítenia a potrieb klientov. Pozitívna energia a čaro terapie lásky, napĺňajú môj život krásou, slobodou, poznaním...
DOSTUPNÁ
Som medzi od 9.00h do 16.00 hod. cez vikend deň vopred na objednávku, pre veľký záujem, čo ma veľmi teší, odporúčam objednávať aspoň deň vopred, aby som mala voľný termín.
Orientálna terapia a masáž lásky podľa mňa :dĺžka cca 120min /150€ dokonalá eroticko-spiritualna terapia. V cene programu nie sú zahrnuté a prvoplánovo neposkytujem erotické služby. Po osobnej dohode ti rada splním tvoje tajné priania a doprajem aj zakázané ovocíe cena je od 250€.
Počet terapií mám obmedzení na jednú denne, nakoľko si terapia vyžaduje veľa energie a ja vám chcem dať čo najviac a to najlepšie. Terapiu poskytujem len 100% zdravým osobám, ak mate kožné alebo iné ochorenie vyhľadajte lekára, ja vás tiež pošlem k nemu. Masáž a terapia sú vykonávané v súlade s hygienou, nefajčím, priestory sú luxusné a čisté. Pri masáži používam iba prírodný, mandľový olej, prírodné esencie a netoxické sviečky bez parafínu.
Telefón mám zapnutý stále, počas masáže ho nedvíham, môžete poslať aj sa objednať cez SMS kedykoľvek, odpovedám diskrétne sms. Zahraničných klientov zo zásady a dlhodobo neberiem.

Hodnotenie:

101
4,4 / 6
Zobraziť ďalšie komentáre

Na erotických stránkach cajocky.sk nájdete sex priváty, sex ponuky, erotické služby, erotické kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, erotické a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich erotické služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom zo sex privátov.

You need discreet and safe Taxi ??? Call 0902 300 600.