Hore

HOT Jasmine (34)

Prsia Veľkosť 4 (D)
Bratislavský kraj / Bratislava - Ružinov

0940... zobraziť celé číslo

Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte z Čajočky.sk

Kontaktné informácie:

Bratislavský
Bratislava - Ružinov

Služby:

  • Erotická masáž
  • Tantra masáže
  • Nuru masaz
  • masaz prostaty

Sadzby:

50 €
60 €
70 €
80 €

Informácie:

Privát
Ryšavá
Veľkosť 4 (D)
Áno
161 cm
Štíhla
Áno
Nie
53 kg

Jazyky:

Plynulá

O mne:

Tantricke pravidlo:K vrcholu stúpaj pomaly a s prestávkami. MÁM CHUŤ SA S TEBOU HRAŤ,CELÉHO ŤA OLEJOM NATIERAŤ,KLZÁŤ SA PO TEBE MOJIMI PRSIAMI ,POMALY ŤA AŽ DO KONCA VZRUŠOVAŤ , AŽ K VYVRCHOLENIU.
Neznáme čísla (clear) nedviham!!!! U MNA ZAZIJES UPLNE INU ROZKOS, NIE JE VSETKO LEN O SEXE!
Som milá atraktívna žena v najlepšom veku ,ktorá ma rada nežných a pozorných chlapov.Milujem a rada sa dotýkam .Poskytujem Tantrickú masáž spojenú so vzájomnou ,kde sa ma môžeš dotýkať kde len chceš a kombinujem to masážou prsiami -,NURU masáž.Počas masáže ťa budem postupne vzrušovať mojimy pohybmi telo na telo a kľzať sa mojim naolejovaným telom až do Tvojho vyvrcholenia.Teším sa na Teba a poprosim Ťa ,ak máš záujem o masáž objednávka aspoň hodinku vopred.Cmuk....Máte chuť na krásne, nahé, rozpálené, naolejované telo nežnej masérky, ktoré sa po Vás kĺže a vo Vás to vyvoláva neskutočné vzrušenie? Potom je táto masáž presne pre Vás!
Nakoľko som dosť vyťažená, objednávky prijímam minimálne 2 hodinky vopred. Ďakujem.
Nepracujem nonstop ako iné masérky, klienta si vážim a energiu dávam viac ako vládzem a preto neberiem veľa klientov ako na bežiacom páse... Ponukam viacero druhov masazi v hodinke...
Objednávky prijímam aj formou sms.
Objednávky poprosím minimálne 2 hodikyvopred... a najlepšie aspoň deň vopred, nakoľko som dosť vyťažená.!
www.hotjasmine.sk

Pred samotnou masážou ponúkam čaj, alebo kávu..

O mne

Masáže vykonávam v diskrétnom priestore a nie v byte v ktorom bývam.
Neposkytujem sex ani orál!

U MŇA ZAŽIJEŠ ÚPLNE INÚ ROZKOŠ.. NIE JE VŠETKO LEN O SEXE!
Erotická masáž nie je poskytovanie sexuálnych služieb. Bozkávanie, orálny či klasický sex nie je súčasťou masáže. Nie je možné ani za príplatok. Naopak, návrhy tohto typu uráža masérku a môže masáž ukončiť. Môžete však masérku povrchovo hladkať.

Tantrická vzájomná masáž
Klasická celotelová masáž, pozornosť sa venuje všetkým častiam Vášho tela vrátanie pohlavia a intímnych zón. Spája v sebe prvky klasickej masáže s tantra rituálmi (masáž prírodnými olejčekmi, jemné dotyky pierok, vejárov, rukavičiek.. ) Ide o rituál uctievania tela. Masáž je energizujúca a zároveň magicky erotická.

Priebeh masáže:
tantra masáž prebieha v príjemnom prostredí pri relaxačnej hudbe, jemnom osvetlení sviečok a vôní prírodnych éterických olejov.

Samotná masáž začína úvodným rituálom v stoji kde sa masérka k mužovi približuje a snaží sa energicky na seba naladiť, pomocou masážnych techník, dýchania a odblokovaním energie. Masérka sa Vás pokúsi čo najviac pripraviť a uvoľniť.

V priebehu masáže sa najprv uvoľní telo horúcimi uterákmi namáčanými v kúpeli z prírodných olejov, potom nasleduje jemná časť masáže ovievaním a hladením jemnými predmetmi, kde sa masérka postupne odhaľuje a pokračuje zmyselnou a vzrušujúcou masážou teplým olejom venujúc pozornosť všetkým častiam Vášho tela vrátanie intímnych zón a pohlavia.
Prebudená sexuálna energia je rozplývaná po celom tele, kedy dochádza k samotnému vyvrcholeniu.
zahrnutá je aj masáž chodidiel, rúk a zadku.

Tantrické pravidlo: K vrcholu stúpaj pomaly a s prestávkami. MÁM CHUŤ SA S TEBOU HRAŤ, CELÉHO ŤA OLEJOM NATIERAŤ, KĹZAŤ SA PO TEBE MOJIMI PRSIAMI, POMALY ŤA AŽ DO KONCA VZRUŠOVAŤ, AŽ K VYVRCHOLENIU.
BODY TOUCH MASÁŽ (telo na telo) alebo aj NURU

Máte na to chuť? Ponúknem Vám ešte moj telo na tom Vašom! Jemné, láskyplné dotyky, jej dych a Váš dych. Iba Vy a ona. Svojim horúcim, naolejovaným telom sa kĺže po Vašom tele a Vy od samého vzrušenie neviete, čo so sebou. Zvádza Vás, a vy na pokraji síl vrcholíte! Slasť, ktorá prejde Vaším telom, je nezabudnuteľná a neopísateľná! Nenechajte si ujsť tieto pocity a využite tantra masáž telom.
VZÁJOMNÁ MASÁŽ

Nechajte sa uniesť svojimi pocitmi a vychutnajte si absolútny pocit blaha. Pri vzájomnej masáži Vás Vaša tantra masérka prevedie rajom v pravom slova zmysle. Okrem rituálu, ktorým si Vás Vaša dávajúca uctí a masáže, pri ktorej sa dokonale uvoľníte, Vás naša krásna masérka vyzve, aby ste masírovali jej rozpálené, naolejované telo, pripravené a naplno oddané iba Vám. Úplná oddanosť a vlna rozkoše spôsobená práve Vašimi dotykmi. Moment tu a teraz precítite dokonaIo.
Neposkytujem sex, ani orál tak to prosím rešpektujte.! Ďakujem. Víkendy nepracujem.
KONTAKT 0940 222 977


PRAKTIKY:

Masáž


MOŽNOSTI PLATBY:

hotovosť (EUR)

Masáže vykonávam v diskrétnom priestore a nie v byte v ktorom bývam, budem rada, keď si potvrdíme termín minimálne hodinku vopred :) Neposkytujem sex ani oral,tak to prosim respektujte.Ďakujem

Hodnotenie:

86
3,5 / 6