Hore

BEST of hu HU - cz CZ - at AT - pl PL

Slovenské sex priváty a sex ponuky

Lilu

Overená

Offline
Prsia Veľkosť 5 (E)
41 rokov, Bratislavský kraj / Bratislava - Petržalka

0948 413 877

Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte z Čajočky.sk

Informácie:

Privát
Ako kedy
Veľkosť 5 (E)
Nie
163 cm
Pravideľná
Áno
Áno
58 kg

Služby:

  • Orálny sex
  • Erotická masáž
  • Tantra masáže
  • profesionálne tantra
  • nuru
  • terapeutické masáže s happy endom
  • masáž prostaty
  • strap-on

Sadzby:

100 €

Kontaktné informácie:

Bratislavský
Bratislava - Petržalka

Jazyky:

Základná
Plynulá
Základná

O mne:

info na : http://. eroticka-masaz. sk -moja súkromná stránka so všetkými programami
http://eroticka-masaz. sk/blog (the essentials on the site are translated into English)

STRÁNKU SI PÍŠEM SAMA-PROSÍM PREČÍTAJ SI BLOG-snažila som sa vysvetliť všetko, čo chcete, prípadne potrebujete vedieť
Očakávaj viac než obyčajný sex. Ponúkam rozkoš mojich dotykov, prevažne kombinovaných z prvkov Tantra, nuru, erotickej masáže a rozmaznávania končiacich búrlivým MEGAORGAZMOM.. Kultivovaní Gentlemani na úrovni, sú vítaní, bez vekového obmedzenia. Nájdu u mňa RELAX BEZ ČASOVÉHO STRESU a VŠETKO TO, ČO BY SI RADI DOPRIALI NA spríjemnenie VZÁCNYCH CHVÍĽ SVOJHO VOĽNÉHO ČASU.
VOLAJ aspoň 1 h vopred! Rezerve AJ PÁR HODÍN ČI DNÍ vopred.
Na stránke sa dozvieš o mne o mojom vzdelaní, technikách, ako prebiehajú masáže, ako je ich možné ukončiť aké všetky alternatívy sú možné a v neposlednom rade aj ceny.
Objednávky LEN TELEFONICKY-NI CEZ SMS, ANI E-MAIL, ANI RP
tantra sa vníma ako spôsob na dosiahnutie životnej rovnováhy a pohody. Tantra masáže sú vyhľadanou relaxačnou technikou, ktorá v človeku zakaždým objaví niečo nové a prinesie mu nový zážitok. To, či bude emocionálny, spirituálny či sexuálny závisí už od konkrétneho človeka a situácie.
Nebolo by na škodu niekedy si overiť pravdivosť slov, ktoré tu "akože medzinárodné uznávané masérky" o sebe píšu Taktiež zamyslieť sa nad tým, ako môže byť 20 ročný tantra masérka "skúsený odborníčka"... Mňa veľmi mrzí, že po návšteve takých podnikov, či osôb, ktoré sprofanovali tantra masáž, lebo o nej nemajú ani poňatia, sa zameriavate viacerí len na rýchly sex. Zameriavam sa na masáž s prvkami tantra, nuru- orientovanú erotickým smerom (nie na spirituálnu tantru
Nemám problém s vašimi dotykmi (ale bozkávanie, 69 nerobím a bez ochrany NIČ). ČISTÝ, samostatný SEX NIE JE MOJA PARKETA! Kombinácie VŠAK môžu BYŤ NAOZAJ rôznorodé, tak ako aj ukončenia.
Ak preskočí iskra, som len žena a mužov mám rada, nevylučujem, že poľavím z profesionality masérky a skončí to sexom ( túto alternatívu PRIPÚŠŤAM, no NEPONÚKAM) Zvyčajne svoje programy kombinujem aj s terapeutickou masážou ( na konci-po Vašom celkovom uvoľnení) uvoľním boliestky, problematické stuhnuté partie niektorou techník, ktorá bude pre Vás tá pravá ( po diagnostike bez reflexnú masáž chodidiel-Vás na ne upozorním). Je na Vás ako sa rozhodnete-„scenárov “je viac-rozpísané je to na mojej súkromne stránke: www.eroticka-masaz.sk v jednotlivých „BLOGOCH“. Volajte cca 10 - 20-dohodnúť sa dá i mimo týchto hodín., ak nedvíham skús znova, alebo napíš sms ( iba ak sa nedovoláš)
Počet vrcholov-neobmedzený. )Masírujem precízne a veľa sa toho za deň nedá, nie som Rambo. Snažím sa držať toho, na čom sme sa dohodli-program sa dá zmeniť na mieste
Moje masáže nie sú bezduchým hladkaním! Vnímavými empatickými dotykmi Ťa viem priviesť až do hlbokého celotelového orgazmu. Ak Ťa nepresvedčím vzrušujúcimi dotykmi o sile mojich dotykov rukami, kĺzaním sa nahého tela po Tvojom, stimulovaním Tvojich erotogénnych zón čo je lepšie ako sex(styk)-potom ho budeš mať v cene masáže ak Ti nebudú moje dotyky a masáž robiť tak dobre ako 99% mužom, zmeníme to na to, čo ti dobre robiť bude, zistíme, že?. ROZHODNUTIE je na Tebe-alebo to necháme "ako príde", čo povieš?
Tantra sa všeobecne v dnešnej dobe vníma ako spôsob na dosiahnutie životnej rovnováhy a pohody. Tantra masáže sú vyhľadanou relaxačnou technikou, ktorá v človeku zakaždým objaví niečo nové a prinesie mu nový zážitok. To, či bude emocionálny, spirituálny či sexuálny závisí už od konkrétneho človeka a situácie.
Každú návštevu a program je možné prispôsobiť Vášmu želaniu-potrebujem vedieť odhadovanú dĺžku masáže Pánsky anál, strap-on, masáž prostaty, Deeptrhroat- je v cene masáže od 90min.
Všetky sexuálne praktiky-ak sa náhodou uskutočnia-LEN S OCHRANOU a na základe kréda "ako sa to vyvinie" - NIE PRVOPLÁNOVO Na ráno sa radšej objednaj deň vopred.
Som certifikovaná masérka ale aj distingvovaná žena, ktorá nie je z kameňa. V prvom rade myslím na Tvoju pohodu, veľa krát sa pri krásnom a vzrušujúcom mužskom tele musím veľmi premáhať aby všetko ostalo tak, ako sme sa vopred dohodli...
Všetky programy sú na http://eroticka-masaz. sk/blog
Výber-Odporúčam: 1/ 90min. program Mix masáží- z každého rožka-troška... = erotická masáž, nuru masáž -celým telom, prsiami rukami, trochu tantra + mega orgazmus+ tzv. klasická ( thajská, trigger point etc., dám Ťa po fyzickej stránke dohromady koľko za ten čas stihnem).
90= minút 120€ ( Happy end formou-ako chceš -alebo to nechaj na mňa )
2/Royal massage - 2 hodiny - 160 Pánsky anál, strap-on, masáž prostaty, Deeptrhroat- je v cene masáže od 90mi 3/Masáž pre náročných ( viac ako dve hodiny-program aj cena dohodou)

Hľadám fotografa glamour foto na dlhodobú spoluprácu.
Nájdete ma v Petržalke vedľa Euronics-TPD. Bus: 95, 84, 99 električka 1+3 zástavka Farského

Hodnotenie:

4
4,8 / 6
Zobraziť ďalšie komentáre

Na erotických stránkach cajocky.sk nájdete sex priváty, sex ponuky, erotické služby, erotické kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, erotické a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich erotické služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom zo sex privátov.

You need discreet and safe Taxi ??? Call 0902 300 600.