Hore

Sex Petržalka a erotické služby

Adrianna

Offline
Prsia Veľkosť 5 (E)
41 rokov, Bratislavský kraj / Bratislava - Petržalka

0948 413 877

Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte z Čajočky.sk

Informácie:

Privát
Ryšavá
Veľkosť 5 (E)
Nie
165 cm
Pravideľná
Áno
Áno
60 kg

Služby:

 • Análny sex
 • Orálny sex
 • Striptíz
 • Erotická masáž
 • Trojka
 • Tantra masáže
 • tantra
 • nuru
 • piss
 • body=point massage
 • pánsky anál
 • masáž prostaty

Sadzby:

80 €
280 €
500 €

Kontaktné informácie:

Bratislavský
Bratislava - Petržalka

Jazyky:

Konverzačná
Konverzačná
Konverzačná

O mne:

Gentlemani, ktorí hľadajú niečo zvláštne a chcú si dopriať RELAX BEZ ČASOVÉHO STRESU - PRESNE TRAFILI A NÁJDU ISTE TO ČO hľadajú..

Ak sa chcete dohodnúť na istý termín- bez váhania napíšte e-mail ( poprosím troška konkretizovať) odpíšem všetky možné termíny v ktorých Vám môžem urobiť reservé-mail prosím aspoň deň vopred.( v noci odpisujem-cicolinalilu@gmail.com)Nie vždy totiž môžem hneď.

Na osobnej stránke čosi pribudlo: www.eroticka-masaz.sk
zavolajte, či napíšte e-mail, môžeme sa dohodnúť 1h, a aj pár hodín či dní vopred.
Som iná než ostatné, nie je tu ani jedna masérka s toľkými certifikátmi, skúsenosťami a už vôbec nie taká, ktorá študovala masáže v Thajsku, ponúkam Vám omnoho viac. Doprajte si Relax, pohodu a Mix masáží s neskutočným vyvrcholením a prekvapením na záver. Happy End je súčasťou- môže byť rôznymi formami. Foto sú úplne aktuálne (31.12.2017-až na niektoré-doplním) MOJIMI Špecialitami a aj prioritou je Ťa rozmaznávať nežnými dotykmi mojich rúk, tela, pŕs. Som CERTIFIKOVANÁ MASÉRKA, KTORÁ ŠTUDOVALA MASÁŽ I V THAJSKU. Nemám rada špekulantov, vulgarizmy a arogantné správanie - len v rámci niektorej z erotických hier..
Gentlemani, som vysoko poctená ak sa Vám páčim a nesmierne si vážim Vášho záujmu.
Chcem a robím však to, čo robiť NAOZAJ OVLÁDAM a čo ma baví. TO JE TO, ČO NENÁJDEŠ INDE. A NAVIAC JE CÍTIT či žena robí niečo s chuťou , baví ju to , alebo... Ale to už iste poznáš.

ODPORUCANIE: Najlepšie je prísť na návštevu na kráľovskú „masáž“ spojenú s dlhočizným a silným orgazmom. Všetko je napísané v texte inzerátu a na mojej stránke. Ak chceš prísť za mnou na pol hodinu, hodinu-len kvôli tomu že sa Ti páčim, som poctená. Ale úplne bežné „službičky“ môže naozaj zažiť VŠADE inde robím-ale len veľmi málokedy a nerada.
. Nechaj sa prekvapiť, vyhraď si na návštevu čas a to ostatné a určite budeš spokojný. Ceny-zatiaľ dohodou, .. Rôzne sexuálne praktiky a hry, špecialitky... sú samozrejmosťou a ovládam temer všetko. Ašak sex taký-samotný-nie je mojou doménou. Sexuálne praktiky všetky ovládam- ani ja nie som z dreva ale samozrejme len s OCHRANOU. Všetky ceny sú momentálne na dohode. . Neskúsení bez obáv . Pá a bošteky... Na hodinky nepozerám, keďže nemám rada stres a zhon. Nájdeš ma v petržalke pri Euronics - TPD. Parkovisko všade okolo bezplatné! Zástavka "Farského", autobus číslo: 95, 84, 99.Nová trasa električiek 1 +3 cez Starý most. Zástavka Farského. Parking všade bezplatný a bezproblémový
PONUKA:
eroticé masáže s čerešničkou na torte,
Profi tantra masáže, nuru masáže, tzv. klasické masáže- na zvoľnenie stuhnutých svalov, thajské masáže rôzneho typu- všetko spojené s erotikou ( ak si neželáš inak), Mix masáže
"Eros-PREKVAPENIE" a mnoho iného!!!!!!!!
VSETKY MASAZE SU SPOJENE S VYVRCHOLENIM ROZNYMI SPOSOBMI - JEDINE AK SI HO NEPRAJES-VYHOVIEM TI
Rôzne sexuálne praktiky a hry, špecialitky...sem-tam môžem. Ovládam temer všetky, ale radšej Ti poskytnem rozkoš dotykmi rúk, tela pŕs ( môžeš ma "obchytkávať"- ale pre Teba to potom nebude také dobré ako by mohlo byť)
Ceny: - orientačné -približné:
60min - FREE TIME- 80-110Eur ( voľný relax....)
60min - 80€-program na dohode
90min - 120€ - thajská aj tantra masáž plus všeličo ( zvrhnúť sa to môže na všeličo)...
120min a viac- 160eur cena individuálna-kráľovská masáž
20min- 50E- občasná služba
30min-60E-občasná služba
masáž prostaty v cene
www. eroticka-masaz.sk ešte dorábam.. Ak máš niečo čo nieje na telefón- cicolinalilu@gmail.com
*********************************************************************************************
ORDER MOZES I ZOPAR HODIN, CI DNI VRED.
 Gentlemen looking for something special and wanting to enjoy RELAX WITHOUT TIME STRESS - TRUE TRAFILES AND YOU WANT IT YOU WANT. PREVIOUSLY.
************************************************** ************************************************** *************************************
 (But the other gentlemen do not want you to feel bad about it Call me to see you agree a few days in advance.) I'm different than the others, there is not even one masseuse with so many certificates, experience and no longer the one who studied massage in Thailand, I offer you much more. Treat yourself to Relaxation, Well-being and Mix Massage with unbelievable climax and surprise at the end. Happy End is included - it can be in different forms. Photos are completely up-to-date (31.12.2017-up to some-add-ons) MOST Specials and also priority is to spoil you with gentle touch of my hands, body, I am a CERTIFIED MASSAGE WHO STUDIED MASSAGE IN THAILAND. I do not like speculators, vulgarism and arrogant behavior - just as part of some of the erotic games.
Gentlemen, I am very honored if I like you and I greatly appreciate your interest.
But I want to do what I do, and what I like to do. THIS IS WHAT YOU DO NOT FIND INDE. And NAVIAC is feeling or a woman does something with a taste, she enjoys it or ... But you know that.
In 20 minutes or half an hour I can not offer you anything special, although sometimes a little distraction will not harm me ...
RECOMMENDATION: It is best to come to visit the royal "massage" associated with long-lived and strong orgasm. Everything is written in ad text and on my site. If you want to come after me for half an hour, an hour - just because I like you, I'm honored. But a very common "service" can really experience I always do - but very rarely, and I do not like it.
. Let yourself be surprised to reserve your time and others and you will be happy. Prices-by agreement, .. Various sexual practices and games, specialties ... are a matter of course and I have almost everything. But sex like-myself-is not my domain. Sexual practices, of course, only with PROTECTION. All prices are currently in agreement.
Your Viky. Do not try GFE without worries ... Fear and bites ... spare number 0919045181 I do not watch my watch as I do not like stress and hurt. Everything must be perfectly matched with music. You'll find me in petržalke at Euronics - TPD. Parking all around for free! "Farskeho" stop, bus number: 95, 84, 99. New tram line 1 +3 via the Old Bridge. Zástavka Farského. Parking is free and hassle free
 Prices: - approximate - approximate: 60min - 80 €
 90min - 120 € - Thai and tantra massage plus all (overturn to all) ... 120min and more- individual price
20min- 50E- occasional service
30min-60E-occasional service

I have already removed the w-site. If you have something on the phone - cicolinalilu@gmail.com

Hodnotenie:

52
4,7 / 6
Zobraziť ďalšie komentáre

Na erotických stránkach cajocky.sk nájdete sex priváty, sex ponuky, erotické služby, erotické kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, erotické a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich erotické služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom zo sex privátov.

You need discreet and safe Taxi ??? Call 0902 300 600.