Hore

Sex Petržalka a erotické služby

Anjelik

Offline
Prsia Veľkosť 5 (E)
42 rokov, Bratislavský kraj / Bratislava - Petržalka

0948 413 877

Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte z Čajočky.sk

Informácie:

Privát
Ryšavá
Veľkosť 5 (E)
Nie
165 cm
Pravideľná
Áno
Áno
60 kg

Služby:

 • Orálny sex
 • Striptíz
 • Erotická masáž
 • Trojka
 • Tantra masáže
 • SM, BDSM, DOMINA
 • tantra
 • nuru
 • piss
 • body=point massage
 • pánsky anál
 • masáž prostaty

Sadzby:

90 €
280 €
500 €

Kontaktné informácie:

Bratislavský
Bratislava - Petržalka

Jazyky:

Konverzačná
Konverzačná
Konverzačná

O mne:

Volaj aspoň 1h. vopred. Reservé AJ PÁR HODÍN ČI DNÍ vopred.
www.eroticka-masaz.sk-moja súkromná stránka-prečítaj si ponuku
Moje masáže nie sú bezduchým hladkaním. Vnímavými empatickými dotykmi Ťa viem priviesť až do hlbokého celotelového orgazmu, ak ťa nepresvedčím dotykmi čo je lepšie ako sex(styk)-potom ho budeš mať v cene masáže ( napred sa Ťa dotykmi pokúsim presvedčiť)
Som veľmi šťastná, ak sú moji klienti spokojní, vyčarím im úsmev na perách a odchádzajú zrelaxovaní a spokojní. obohatení o nezabudnuteľný zážitok. NECHAJ TO NA MŇA A UŹÍVAJ SI AKO KRÁĹ!
Za kratší časový úsek sa však toto dosiahnuť nedá, avšak je to na Tebe.
Nájde sa profi-alebo skúsený fotograf s profi výbavou na nové fotky a ich úpravu, čo akceptuje odmenu bartrom? Napíš na cicolinalilu@gmail. com
Objednaj sa TELEFONICKY NIE CLEAR - NIE SMS!
Všetky úkony, ktoré spadajú pod pojem "sex" robím zásadne LEN S OCHRANOU

PODROBNÉ INFO: WWW.EROTICKA-MASAZ.SK = MOJA SÚKROMNÁ STRÁNKA OBSAH MASÁŽÍ JE ROZPÍSANÝ v jednotlivých "BLOG"-och.

Dáma na úrovni, certifikovaná masérka ale aj žena, ktorá z kameňa, ale myslí na Tvoju pohodu -prosím vyberte si z programov na stránke a zavolajte mi potom. Ďakujem.
Distingvovaní Gentlemani na úrovni, sú vítaní, bez vekového obmedzenia. Nájdu u mňa RELAX BEZ ČASOVÉHO STRESU a VŠETKO TO, ČO BY SI RADI DOPRIALI NA spríjemnenie VZÁCNYCH CHVÍĽ SVOJHO VOĽNÉHO ČASU. neskutočným vyvrcholením a prekvapením na záver. Happy End - môže byť rôznymi formami v prípade sympatií aj SEXOM. Počet vrcholov-neobmedzený.
Ak si labužník-nebudeš chcieť odísť... Ak chceš zažiť NAOZAJSTNÚ ROZKOŚ A RELAX, určite si prídeš na svoje. Lili
Každú návštevu a program je možné prispôsobiť Vášmu želaniu-najlepšie však oznámiť prianie pred príchodom - aspoň odhadovaný časový rozsah.
Na mieste sa nedá dohodnúť na zmene programu
ŠTUDOVALA SOM rôzne druhy masáží ( od samotných základov- klasickej masáže s certifikátom MŠ SR), reflexnej, akupresúrnej, masáže tzv. terapeutické masáže) až po Tantra a nuru masáže nielen na Slovensku ale i v Čechách a posledne som nakukla do Thajskej školy Mám viac než dostatok praxe a certifikátov na to, aby som vedela, čo mám s príjemným mužským telom robiť, aby mu bola dopriata ROZKOŠ. VŠETKY MOJE Programy masáží SÚ EROTICKY-až SEXUÁLNE LADENÉ s burácajúcim HAPPY-ENDOM podľa výberu. -na požiadanie a doplnenie aj v rámci Vašej voľby pridávam terapeutickú masáž., reflexnú masáž chodidiel s perličkovým kúpeľom. r. Počet masáží cez deň je obmedzený, nakoľko nie je možné fyzicky ich zvládnuť veľa. Veľmi si potrpím na kvalite a precíznosti.
VŠETKY ponúkané programy, ceny i aktuálne oznamy : www.eroticka-masaz.sk) špeci otázky: cicolinalilu@gmail. com. foto -2018.
Pri jemnej relaxačnej hudbe si upresníme svoje predstavy a môžeme sa aj nezáväzne porozprávať, ak máš niečo čo Ťa trápi, či len tak hodiť reč. Začnem si Ťa pomaly vyzliekať a spolu sa môžeme vybrať do sprchy. Ak prídeš celý voňavý, čerstvo okúpaný, nebudem Ťa nasilu hnať znova. Pri vyzliekaní Teba, Ti pred zrkadlom spravím taký menší striptízik pri pomalom láskaní Tvojho tela.. Je na Tebe či budeš chcieť mať oči otvorené, alebo zatvorené. Čo Ti bude príjemnejšie. Odvediem si Ťa do spálne, kde už na Teba bude čakať čistá veľká postieľka, kam si Ťa položím na bruško. Následne Ťa začnem zľahka a pomaly masírovať príjemne teplým prírodným olejčekom a zažiješ Ďalšiu fázu prekvapivého vzrušenia, či nabudenie zmyslov. Jemnými dotykmi sa ti rozprúdia zmysly a pokračovanie je už na základe našej vzájomnej dohody niektorou z masáží a ukončenie mojimi šikovnými rukami, orálikom, ddepthroatom, či sexíkom. ( Len s ochranou všetko) Nechám Ťa oddychovať po masáži, popri tom Ťa budem láskať a nechám Ťa užiť si dohru.
Budík nepúšťam. Pred odchodom sa môžeš v kľude osprchovať, osušiť, nik iný okrem mňa nám spoločnosť robiť nebude. Vybrať program stretnutia si môžeš na stránke www.eroticka-masaz.sk- alebo si dohodneme individuálny program s individuálnou cenou
Odporúčam.-( MKOMPLETNÝ CENNÍK JE NA MOJEJ STRÁNKE)
„Z každého rožka troška"- Mix tantra, Nuru, erotickej masáže s ľubovoľným vyvrcholením -
90 minút=120€ ( Happy end-ako chceš -alebo to nechaj na mňa )
Royal massage - 2 hodiny - 160 E
Pánsky anál, strap-on, masáž prostaty, Deeptrhroat- je v cene masáže od 90min.
Free intimity relax- prispôsobím sa tvojmu želaniu: od 1h - 90€
Nuru masáž
Voľný program
Masáž s príbehom
Vzájomná Tantra masáž-cca 2hodiny+
Royal massage pre náročných
 Gentlemen looking for something special and wanting to enjoy RELAX WITHOUT TIME STRESS - TRUE TRAFILES AND YOU WANT IT YOU WANT. PREVIOUSLY.
************************************************** ************************************************** *************************************
 (But the other gentlemen do not want you to feel bad about it Call me to see you agree a few days in advance.) I'm different than the others, there is not even one masseuse with so many certificates, experience and no longer the one who studied massage in Thailand, I offer you much more. Treat yourself to Relaxation, Well-being and Mix Massage with unbelievable climax and surprise at the end. Happy End is included - it can be in different forms. Photos are completely up-to-date (31.12.2017-up to some-add-ons) MOST Specials and also priority is to spoil you with gentle touch of my hands, body, I am a CERTIFIED MASSAGE WHO STUDIED MASSAGE IN THAILAND. I do not like speculators, vulgarism and arrogant behavior - just as part of some of the erotic games.
Gentlemen, I am very honored if I like you and I greatly appreciate your interest.
But I want to do what I do, and what I like to do. THIS IS WHAT YOU DO NOT FIND INDE. And NAVIAC is feeling or a woman does something with a taste, she enjoys it or ... But you know that.
In 20 minutes or half an hour I can not offer you anything special, although sometimes a little distraction will not harm me ...
RECOMMENDATION: It is best to come to visit the royal "massage" associated with long-lived and strong orgasm. Everything is written in ad text and on my site. If you want to come after me for half an hour, an hour - just because I like you, I'm honored. But a very common "service" can really experience I always do - but very rarely, and I do not like it.
. Let yourself be surprised to reserve your time and others and you will be happy. Prices-by agreement, .. Various sexual practices and games, specialties ... are a matter of course and I have almost everything. But sex like-myself-is not my domain. Sexual practices, of course, only with PROTECTION. All prices are currently in agreement.
Your Viky. Do not try GFE without worries ... Fear and bites ... spare number 0919045181 I do not watch my watch as I do not like stress and hurt. Everything must be perfectly matched with music. You'll find me in petržalke at Euronics - TPD. Parking all around for free! "Farskeho" stop, bus number: 95, 84, 99. New tram line 1 +3 via the Old Bridge. Zástavka Farského. Parking is free and hassle free
 Prices: - approximate - approximate: 60min - 80 €
 90min - 120 € - Thai and tantra massage plus all (overturn to all) ... 120min and more- individual price
20min- 50E- occasional service
30min-60E-occasional service

I have already removed the w-site. If you have something on the phone - cicolinalilu@gmail.com

Hodnotenie:

55
4,7 / 6
Zobraziť ďalšie komentáre

Na erotických stránkach cajocky.sk nájdete sex priváty, sex ponuky, erotické služby, erotické kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, erotické a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich erotické služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom zo sex privátov.

You need discreet and safe Taxi ??? Call 0902 300 600.